usa9

 

Наші співробітники відвідали Державний університет штату Огайо, м. Колумбус (США).

 

У рамках українсько-американського проекту «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунтів та продуктивність сільськогосподарських культур» делегація з України до складу якої входили: директор Інституту водних проблем і меліорації Михайло Ромащенко, завідувач відділу сталого використання та розвитку меліорованих територій Ольга Жовтоног, старші наукові співробітники відділу зрошення та дренажу Наталія Діденко і Рушена Купєдінова; директор Інституту зрошуваного землеробства Раїса Вожегова, старший науковий співробітник відділу зрошуваного землеробства Анастасія Малярчук, заступник директора з наукової роботи Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Віра Коновалова відвідали Державний університет штату Огайо, м. Колумбус (США).

 

usa8

 

 

Делегацією було відвідано місцевого фермера Дейва Бренда (Dave Brandt), який поділився своїм досвідом ведення сільського господарства, а саме: використання протягом 50-ти років нульових технологій та введення в структуру сівозміни сумішей грунтопокривних культур.

 

USA

 

Також відбулася зустріч з представниками Міжнародного відділу університету з питань сільського господарства до якої приєдналися представники Житомирського агроекологічного університету.

 

usa13

 

usa2

 

Сучасні технології та інновації Університету продемонстрували у відділі сільського господарства та інженерії. У Південному центрі Державного Університету штату Огайо, відбулася зустріч з директором Томом Ворлеєм.

 

usa3

 

У ході робочої зустрічі було відвідано відділи: аквакультури, вирощування спеціальних культур, лабораторію водних, земельних та біоенергетичних культур, бізнес-центр (інкубатор).

 

usa1

 

Побували наші колеги і в одиному із 89 окружних сільськогосподарських центрів під назвою Файет, що підпорядковується і співпрацює з Державним університетом штату Огайо. Кожен із таких Центрів має підрозділи за наступними напрямками: відділ, що займається програмами обміну та стажування, відділи з питань водних, земельних ресурсів та їх охорони, відділ дренажних систем, відділ, що співпрацює з Департаментом сільського господарства США та з Державним центром природних ресурсів, відділ, що надає послуги з використання ГІС технологій.

 

usa4

 

usa6