Розробки

43214 1

 

ПАТЕНТИ

43214 2

43214 3

 

43214 4

43214 5

СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ СОРТУ

43214 6

43214 7

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

1.Науково-практичні рекомендації з вирощування зернових і олійних культур при зрошені.

2.Науково-практичні рекомендації «Технологія мінімізації основного обробітку ґрунту за різних систем удобрення в сівозмінах короткої ротації».

3.Науково-практичні рекомендації «Технологія створення високопродуктивних травостоїв різних видів еспарцету піщаного в умовах Півдня України».

4.Науково-практичні рекомендації «Технологія створення високопродуктивних травостоїв  за пасовищного використання в умовах Півдня України».

5.Науково-практичні рекомендації  «Технологія для заготівлі сировинного конвеєра різних видів багаторічних трав  в умовах Півдня України».

6.Науково-практичні рекомендації  «Технологія основного обробітку грунту та параметри сівби в необроблений грунт пшениці ярої в умовах південного Степу України».

7.Науково-практичні рекомендації  «Технологія основного обробітку грунту та параметри сівби в необроблений грунт гороху в умовах південного Степу України».

8.Практичні рекомендації  «Вирощування сафлору красильного на Півдні України».

9.Методичні рекомендації «Селекційно-технологічна модель розвитку високопродуктивного стада овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи».

10.Науково-практичні рекомендації  «Технологія основного обробітку грунту та параметри сівби в необроблений грунт сорго в умовах південного Степу України».

11.Науково-практичні рекомендації  «Технологія основного обробітку грунту та параметри сівби в необроблений грунт гірчиці в умовах південного Степу України».

12.Наукові рекомендації «Технологія  вирощування льону олійного у зоні Сухого степу України».